Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Wybory samorządowe 2018
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
Zmiana numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Przyjmowanie skarg i wniosków

Burmistrz Miasta lub jego Zastępca przyjmują skargi i wnioski mieszkańców w każdy czwartek w godzinach od 15.00 do 17.00 (pok. 215, I piętro Urzędu Miejskiego). W tygodniu, w którym w czwartek odbywa się sesja Rady Miejskiej, skargi i wnioski przyjmowane są w godzinach od 10.00 do 12.00, natomiast od 15.00 do 17.00 przez wyznaczonych pracowników.

 

W związku z dużym zainteresowaniem oraz biorąc pod uwagę komfort i wygodę mieszkańców prosimy o wcześniejszy kontakt z pracownikiem sekretariatu Burmistrza Miasta Pyskowice telefonicznie (32) 332-60-20 lub osobiście, do środy bezpośrednio poprzedzającej czwartkowy dzień przyjęć, celem odpowiedniego przygotowania się do rozpatrzenia tematu. Dzięki wcześniejszej rejestracji możliwe będzie szybkie, merytoryczne i kompleksowe załatwienie sprawy podczas jednej wizyty w Urzędzie Miejskim w Pyskowicach.

 

Dodatkowo informujemy, iż osoby, które nie dokonają wcześniejszej rejestracji również zostaną przyjęte przez Burmistrza Miasta lub jego Zastępcę, ale może się to wiązać z dłuższym czasem rozpatrzenia sprawy i koniecznością następnych wizyt w Urzędzie Miejskim w Pyskowicach.

 
Planowane terminy sesji w roku 2018:

25 stycznia, 22 lutego, 22 marca, 26 kwietnia, 24 maja, 28 czerwca, lipiec przerwa wakacyjna, 30 sierpnia, 27 września, 25 października.

 

 

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę